Gladiator Solutions Inc

GLADIATOR SOLUTIONS INC.

ТОВ "ВЕРТОЛ" було отримано статус ЄДИНОГО АВТОРИЗОВАНОГО СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРА від GLADIATOR SOLUTIONS INC., американської компанії по розробці та виробництву бронежилетів, балістичних захисних шоломів та керамічних балістичних плит. Наразі в Україні доступні до замовлення якісні американські вироби, здатні захистити від балістичних загроз.

Продукція GLADIATOR SOLUTIONS INC. пройшла випробування в Україні відповідно до ДСТУ 8835:2019 / ДСТУ 8782:2018  та отримало найліпші показчики.

Про GLADIATOR SOLUTIONS INC.

Компанія Gladiator Solutions Inc. була розроблена правоохоронними органами та військовими з однією простою ідеєю… забезпечити найвищий рівень безпеки та комфорту за доступною ціною. Наш основний акцент полягає в тому, щоб надавати нашим клієнтам легші, безпечніші та доступніші рішення з більшою балістичною здатністю. Наша повна лінійка твердих броньованих кераычних плит, тактичних балістичних плит, м’яких броньових вставок і жилетів, шоломів, щитів та інших балістичних виробів і аксесуарів містить новітні матеріали та технології для забезпечення максимального захисту та ефективності.

Gladiator є виробником оригінального обладнання (OEM) систем індивідуального захисту. Наша броня з високоякісного поліетилену (HPPE) і гібриду UHMWP/кераміки забезпечує найвищий рівень захисту при найменшій вазі, незалежно від того, чи це для місцевих правоохоронних органів, федеральних і державних установ або військових.

Продукція Gladiator лідирує завдяки неймовірному захисту, надзвичайному комфорту, мінімальній вазі за неперевершеною ціною.

Продукти Gladiator протестовані та сертифіковані відповідно до протоколів, розроблених Національним інститутом юстиції (NIJ), військовими специфікаціями США та європейськими балістичними стандартами.

 

 

Made In The Usa Logo - Usa Quality, HD Png Download - kindpngThe Protector | Gladiator Solutions

 

 

 

Добавить комментарий

Контактная информация

icon
ТЕЛ.:

+38(044) 227-14-37

icon
ФАКС.:

+38(044) 227-14-37

icon
icon
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ:

Контактная форма

Облако тэгов

Новости