ROBOTICS CENTRE INC.

ROBOTICS CENTRE, INC.

Robotics Centre Inc. з постачає безпілотні системи для озброєння військових та промислових клієнтів уже більше десяти років. Штаб-квартира розташована в Оттаві, великі офіси в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія та Саппоро, Японія. Протягом останнього десятиліття Robotics Centre Inc. доставив Міністерству Оборони Саудівської Аравії понад 500 тактичних безпілотників, навчив понад 1000 операторів і підтримував флот у нашій спеціалізованій майстерні поблизу Ер-Ріяда.
Robotics Centre Inc. інтегрує безпілотні системи, забезпечує навчання, технічне обслуговування та підтримку, а також створює компоненти для доповнення безпілотних систем, включаючи корисне навантаження для перехоплення сигналів ECHO.

Robotics Centre Inc. складається з талановитої команди людей із різним досвідом і знаннями, включаючи відставних членів канадських військових спецпризначенців, досвідчених бізнес-професіоналів і науковців із поважним стажем.

Robotics Centre Inc. зі штаб-квартирою в Оттаві, Онтаріо, Канада, була зареєстрована у Канаді в 2009 році, наразі забезпечує глобальне охоплення з продажами та операційними офісами в Саудівській Аравії та Японії, а також з навчальними офісами та офісами підтримки в ОАЕ.

 

Добавить комментарий

Контактная информация

icon
ТЕЛ.:

+38(044) 227-14-37

icon
ФАКС.:

+38(044) 227-14-37

icon
icon
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ:

Контактная форма

Облако тэгов

Новости